Je kunt je inschrijven voor de PhDays 2007 door de onderstaande drie stappen te ondernemen. Gelieve dit tijdig te doen, aangezien de inschrijving sluit op 15 maart 2007.
1. Inschrijven per e-mail
Stuur een mailtje met een geldig reply adres naar dit e-mail adres. Dan kunnen we je in de komende weken op de hoogte houden van nieuwe ontwikkelingen. Vermeld in de e-mail de volgende zaken:
- Naam en universiteit;
- Periode van promotie-onderzoek;
- Specifieke dieet- of andere praktische wensen.
2. Betaling
De kosten voor deelname zijn slechts €25 per persoon dankzij onze sponsors. Dit omvat overnachtingen, activiteiten, versnaperingen, drank, maaltijden, het PhD boekje en het PhDays 2007 T-shirt. Tegen bijbetaling van €3 krijg je het PhDays 2007 Polo-shirt in plaats van het standaard T-shirt.
Het bedrag van €25 (of €28 indien je het polo-shirt prefereert) dient uiterlijk op 15 maart 2007 gestort te zijn op deze rekening:
- Giro: 932.09.27
T.n.v.: S. van Veldhuizen
Plaats: Rotterdam (Nederland)
Mededelingen: Je Naam + “ PhDays 2007”
De Belgische deelnemers kunnen de volgende internationale code gebruiken:
- IBAN-nummer: NL23PSTB0009320927
BIC-code: PSTBNL21
3. Stukje schrijven
Het is inmiddels traditie geworden dat alle deelnemers een stukje over zichzelf schrijven. Dit stukje bestaat uit een korte introductie in je onderzoeksgebied, de motivatie voor je onderzoek en een verhaal over jezelf. Merk op dat we Engels als voertaal voor het boekje hebben gekozen. Zorg ervoor dat je deze Latex-template gebruikt, waar ook verdere aanwijzingen staan. Stuur de Tex-file tezamen met een foto op naar dit email-adres. In de Latex template worden de volgende dingen van je gevraagd:
- Je naam en adresgegevens;
- De namen van je begeleiders;
- Een beschrijving van je onderzoek;
- Een beschrijving van jezelf en jouw motivatie voor je promotie-onderzoek;
- Een pasfoto in de vorm van een jpg/eps/pdf file.
Al deze gegevens komen in een professioneel PhDays boekje, dat je tijdens de PhDays zult krijgen. Zorg dat je deze gegevens voor 15 maart 2007 hebt opgestuurd.
Opmerking
We hebben gebruik gemaakt van anti-spam email-adressen. Verander derhalve *AT* en *DOT* in de adressen bij het versturen van de emails.
|